Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plejik

    addikt

    A PS nek ez van, Xbox nak pedig amaz. Én Forzás vagyok, anno vettem csak is a GT miatt még PS3 -at és sajnos nem jött be, el is adtam a gépet. Pedig a régebbi GT-at még haver PS1-PS2 es gépén toltuk sokat. Én a videók alapján nem mondanám, hogy rossz lett ez a rész, talán ez javít a széria elmúlt időszoks sikertelenségén. :) A Forza 7 sem lett egy egetrengető alkotás, csak halkan jegyzem meg.. Bár lehet majd OneX en más lesz a véleményem, és itt inkább a látványra gondolok nem az irányításra.

    Ui.: Az a jó ha két konzolon vannak egymás ellen "versenyző" játékok a piacon, mert ha van rivális a másikon, akkor a fejlesztések is jobb irányba haladnak, mert egymás főlé szeretnének nőni. Ha az egyik széria rossz , akkor az az eladásokon is meglátszik (konzol.), mert van aki csak ilyenek miatt veszi meg az adott márka gépét.. És az elmúlt pár évbe a Gt fejére nőtt a Forza. Ez tény.

    [ Szerkesztve ]

    [Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

Új hozzászólás Aktív témák