Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz Silenzio #66 üzenetére

    Az, hogy stabilabb, mint a "droidjaid" voltak, onmagaban nem sokat jelent, egy kenyerpirotora is lehet droidot hekkelni. Ha pixel-ed van/volt vagy nexus-aid voltak, akkor lehet legfeljebb nemi osszehasonlitasi alapod. Nekem volt iphone-om, es tobb nexus-om is, es a nexus-aim mindig voltak olyan stabilak, az eddigi tapasztalataim alapjan pedig a pixel-ek megstabilabbak.

    Kb sajat magad valaszoltal a kerdesre, csak pont az ellentetet a valosagnak :)
    "Rosszabb külsőre, üzemidőben, kamerában, kijelzőben, audióban, és még sorolhatnám."
    A kulso teljesen szubjektiv (abban amugy a pixel sztem sem nagy durranas, de az iphone sem), uzemidoben pedig hasonloak, ezeken kivul viszont a tobbi amit felsoroltal, abban mind jelentosen jobb a pixel.
    Kameraban a legtobb teszt szerint a legjobb, ahogy a cikk is emliti. Kijelzo: kb 2-szer akkora felbontas + OLED + low persistence display (VR-hoz). Audioban mar ott nyert, hogy van rajta jack csatlakozo ;]

    Egyebkent mielott barki azt hinne, hogy annyira vedenem a pixel-t: sok minden nem tetszik a pixel-ben nekem sem: nincs Qi toltes, nincs vizallosag, nincsenen sztereo hangszorok, nincs OIS, nincs microSD. Innen is latszik, hogy sok dologban az S7 peldaul veri, ott kevesebb ilyen kompromisszum van. De iphone hianyossagokbol lazan ketszer ennyit fel lehetne sorolni, es az megkapta az ajanlott plecsnit, ugyanilyen draga telefonkent, ezt talalom csak furcsanak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák