Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just486

    senior tag

    válasz hYpErKe #467 üzenetére

    Én is írogattam nekik, de nekem is azt mondták, hogy bizonytalan a készlet, nem tudnak okosat mondani (hülyeséget meg szerencsére nem akartak). Mondtam hogy oké, de azért hetente rákérdeznék, ha nem baj. De aztán végül a webshopba hamarabb bekerült.

    Én az olcsobbat.hu meg az árukereső majdnem összes boltját végigzaklattam, de mindenhol angol dugósat adnak. Még az i-shop mondta, hogy ők európait forgalmaznak két év htc garival, viszont csak előreutalással meg paypallal lehet ott fizetni, kihagytam inkább.

    Amúgy az angol töltő is működik itthon, párszáz forint az átalakító, csak nekem kimondottan igényem volt a gyári eu-s töltőfej. De ha valaki nem ilyen háklis, jópár ezrest meg lehet menteni és össze legózni a töltőt. Van usb-a > usb-c átalakító is a dobozban, szóval sok az opció. Áfás számlát meg bárhol adnak róla, nekem is fontos volt :K

    Én papíron 1 évvel vettem, 2-vel már 250 lett volna... Viszont az EU-óta talán kicsit rugalmasabban kezelik az ilyesmit. Ezzel a telefonnal részemről az a baj, hogy (én legalábbis) nem is tudom itthon ki a hivatalos szerviz képviselet hozzá. Nexusoknál lehetett tudni, hogy a gyártó márkaszervizébe is viheted, ahol általában számla ellenében az egy év leteltével is elvégezték a garanciális javításokat, ha olyan a készülék. A pixelnél egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a HTC javíthatja.

    That unconquered country we call the future.

Új hozzászólás Aktív témák