Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet91

    aktív tag

    válasz gps76 #9316 üzenetére

    Hát elég vicces a történet. Korábban már írtam, csak nem jött válasz, ASUS honlapján regiztem a nexust. Utána ha rákattoltam a támogatásnál, le lehetett tölteni a drivert. Mondom felrakom mert miért ne. A helyzet az, hogyha alla nature rákötöm egy android sdk mentes gépre az N7-et akkor felteszi winupdate webhelyről a Nexus 7 drivert, és ezen a néven is ismeri fel, működik az MTP, csak rosszul, mivel vannak olyan állományok, amelyeket nem látok. (komplett mappák, amiben sorozatrészek vannak, vagy akármi). Gondoltam rá, hogy esetleg van valami méretkorlát, ami felett az MTP nem látja a fájlokat, de nincs benne logika, hogy mit lát és mit nem. Van olyan másfél órás film amit lát, és van olyan amit nem, pedig mindkét film ~1,5GB. Nade mindegy. a másik fele a dolognak, hogy az a gép, amin van android sdk, adb-vel meg mindennel, arra telepítettem fel a nexus driverét is, VISZONT miután feltettem, megváltozott a tábla neve az eszközkezelőben, Nexus 7-ről, Android ADB Interface-re. Azóta nem tudom megnyitni az intézőben az eszközök között a nexus tárhelyét, dupla kattra is csak a tulajdonságokat hozza fel. Megmondom őszintén, hogy nem tudom miért van ez, jó néhány androidos eszköz van már mögöttem, de programozóként mégsem találkoztam még ilyennel. :D

    Neked/nektek produkált bármi ilyesmit?

    Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

Új hozzászólás Aktív témák