Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KPistike

    aktív tag

    válasz zhorvath #22330 üzenetére

    Nos, azt kell írjam, hogy nem igazán értelek Téged: az előző hsz megírásakor miért nem vetted a fáradtságot ezen linkek beillesztésére? Megfogalmazásban miért redukáltad le a probléma jelenségét négy mondatban annyira, hogy "rosszul osztja ki a jogosultságokat"? Az Általad másodikként kapcsolt fórumban - amely kimondottan az "Error 505" problémáját boncolgatja - találtam egy logcat-et, mely szerint rendszerfolyamat elérésének kizárólagossága lenne az ütköző programok célja, és az ehhez való jog kiosztása problémás 5.0 jelenlegi változataiban. Viszont úgy gondolom, azt Neked is csak emlékeztető gyanánt kell megemlítenem, hogy a programok jogosultságai nem merülnek ki ennyiben, sőt, főleg olyan egyszerűbb jogokra gondol a többség - velem egyetemben -, mint az írás / olvasás joga.
    Annyiban megkövetlek Téged, hogy elismerem, Te valóban utánaolvastál a megfelelő helyen :R, de ahogy leírtad, azon egyének megjelenését idézted a szememben, akiknél az információk forrása kimerül a Blikk-szintű szenzációs forrásokban - ráadásként 95%-ban fals információkat közölve. Utóbbinak köszönhető a hangvételem, pedig Te a maradék 5%-ot képviseled :R. Emellett itt is kiemelem, nem Személyedet, valamint tudásodat vontam kétségbe korábban, hanem az akkor még hiányzó forrás tájékozottságát.
    Annyiban is megkövetlek, hogy az előzőleg leírt tesztelés eredményének ugyanazt vártam, amit Te is tapasztaltál Pro változat esetében - viszont (ahogy Te is írtad) az derült ki, hogy ugyanazon program különböző változatai között van eltérés. Valamint a másik metódusban is van eltérés (elvileg nekem kellett volna rosszabbul járnom), mert nálam OTA által telepített 5.0 működik.
    Saját felhasználási szokásaim még a free változat képességeit sem használják ki, a korábbi VLC-hez képest gyorsabban reagáló alkalmazásnak ismertem meg MX Playert - még Alcor e-Pad esetében -, azóta megszokásból kerül fel az aktuálisan használt Android rendszerre.
    Chronus problémáját is olvastam a google fórumban, ott DashClock-kal ütközőnek írták le, s feltételezem, az Általad használni óhajtott DashBoard-nak része a DashClock. Bár abban a hozzászólásban ezt nem részletezték, s azt sem, melyik folyamaton veszekszenek - PC esetében azt mondanám, az RTC-t vonnák felügyelet alá.

    Elismerem, sokaknak problémás egy ilyen terjedelmű iromány olvasása, de ez egy digitális technikával foglalkozó fórum, ahol jobbnak tekintek egy hosszas, de a problémát jól körülíró bejegyzést.

    [ Szerkesztve ]

    K. P.

Új hozzászólás Aktív témák