Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz l.skywalker #22340 üzenetére

    Lesz az idehaza 140k is, Áfával kiskereskedelmi haszonnal.

    Anyagminőség. Régóta olvasom itt a topicban, hogy egyeseknek recseg - nekem nem recseg, de nem is szokásom provokálni a dolgot -, meg voltak akiknél elvált a kijelző, másoknak akkumulátor gondjaik volt. Ami engem nem igazán érdekelne, az a recsegés lenne, meg a burkolat anyaga. E téren talán igénytelen vagyok. Azonban a Nexus 7-nél azért a jót én is érzékelem. A hátlapját öröm fogni, igazán kellemes anyagból van, a recsegés meg nem létezik nálam. Az elváló kijelző az baromira zavarna igen, meg az is ha az akkumulátora kevés lenne, meg ultra lassan töltene - bár úgyis napokig van a dokkolón. Szóval én azt mondom, hogy ez a darab ami nekem jutott, prémium kategóriás, nagyon fokozni nem lehet. Meg nem hajlik mint az alumínium iPhone6 :D

    Igazából az elmúlt 14 évben rengeteg mobileszközöm volt, persze az N7 kivételével mindegyik mobiltelefon. Azért is mondom, hogy bár kicsit igénytelen vagyok ezen a téren, de azon kikötéssel igaz ez csak, hogy azért érzékelem én is, ha valami minőségi, mert a Motorola M3888-tól kezdve, a TimePorton keresztül, a Sony Ericsson R600, T65, T610, K800i, Emporia Talk Premium, Huawei Ascend Y330-on át a mostani LG L7 II-ig sok minden volt a kezemben. Az M3888 egy olcsó készülék volt 2000-ben, egyszerű műanyag, még most is megvan valahol a szekrényben. A hátlapját nem éreztem silánynak, a gombjait viszont erősen kellett nyomni. A két okostelefon közül a Y330 alsóbb kategóriás mint az L7 II - kevesebb mint a felébe került. Ott sem érzem, hogy az összeszerelés és az anyaghasználat annyira drasztikusan másabb lenne. Csúszósabb a hátlap, de az sem recseg. Most pedig vettem a Y330-ra egy szilikon tokot, és még masszívabbnak néz ki mint az L7 II benne :)

    Y330

    N7 2012 & L7II

    Persze szolgáltatásokban elmarad tőle, például nincs benne NFC chip, még az N7 2012-ben és az L7 II-ben van. Igaz egyszer használtam, akkor is összekutyulta a névjegyeket :D

Új hozzászólás Aktív témák