Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesti95

    tag

    Sziasztok,

    Tesóm 5X-je a hét elején Bootloopos lett minden előjel nélkül.Júniusban lett véve és gyártva is a serial alapján. Szokásos lefagy, újraindul de többé már nem bootol be. (Nougatot akkor tette rá amikor kijött, szóval csak jóval utánna jelentkezett ez a bootloop) Most Lineage volt rajta nyitott bootloaderrel, szóval így nem vihettük be az LG-hez, a google factory image feltelepült (legalábbis látszatra, bebootolni nyilván nem tudtuk) viszont BL záráskor lefagyott mindig, az nem sikerült. Vártunk 48 órát hátha magához tér egy kis időre, sajnos nem, így bevittük így az LG-hez. Egyből észrevették hogy nyitott bootloader, megvonták a garanciát, elküldtek. Pedig gondoltunk is erre, én kitaláltam egy történetet ha esetleg kérdezik miért nyitott, mondtuk volna hogy megpróbáltuk feltenni az alap rendszert hátha megjavul, a Google oldaláról feltelepítjük a factory image-t, akkor ez szükséges lépés. Visszazárni meg nem engedte. De annyival el lett intézve hogy ők nem a Google, ők az LG. Szóval így jártunk. Nekem is 5X-em van, bár enyémet decemberben vettem, de most már visszatérek én is Stock romra és visszazárom a BL-t amíg van gari... (Én DU romot használtam, nagyon hiányozni fog) Amúgy alaplap cserére 50ezer plusszt mondtak, csak hát ennyiért egy szép, használtat simán lehet venni.

    Nahát ez történt, gondoltam megosztom mert biztos sokatoknak van nyitott BL.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák