Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolcsibácsi

    őstag

    válasz mrdavid #867 üzenetére

    a helyzet az hogy az hogy visszapattintottam a helyere nem oldott meg minden gondot mert azt vettem eszre hogy a fenyerzekelo szenzor kicsit meghibasodott mert azonos fenynel is mintha ugralna a fenyero automatikusra allitva azt, tovabba a headset lefele- hangero gomja csak neha mukodik neha nem, egyertelmuen kontakhibas lett belul valami.
    a headsetet kiprobaltam masik telefonnal is (S4) de azzal semmi baja, illetve egy beats in ear fulhallgatoval is ugyanez a gond a nexuson.

    felhivtam a googlet hogy mi a szitu es aztmondtak sajnaljak stb stb es kuldenek egy linket ahol meg tudom rendelni a replacement keszuleket, majd vissza kell kuldenem a rosszat nekik.

    (ez igy tok jol is hangzik mert az amazonrol is rendeltem mar parszor es ha valamit vissza kellett kuldenem akkor csak kikuldtek az ujat es vissza kellett kuldenem azt amivel bajom volt.)
    itt azonban a linkre kattintva bejott az az oldal ahol meg lehet rendelni a nexus 5-ot annyi kulonbseggel hogy order new helyett replacement volt irva, DE ugyaugy kerte -gondoltam en, talan ellenorzes keppen- a fizetesi modomat, megadtam es vegbement a process, kaptam emailt is hogy az uj keszulek 2-3 heten belul elindul a raktarbol, ami meg oke is mert az elsonel is tobbet irtak joval mint a valos kiszallitasi ido volt, es a telefonban egyebkent is biztositott rola a csavo hogy azonnal postazzak, a bankszamlamat megnezve viszont nem voltam valami boldog hogy levontak az uj keszulek arat is es majd ha visszakuldtem a hibasat akkor fogjat elengedni a blokkolast az osszegrol....

    azert a google-tol jobb szolgaltatast vartam, de hat ez van..

    amugy ez hogy a zsebemben igy kinyilt, nem tulajdonitok neki nagy segget mert lehet hogy a gatyam volt tul szuk, bar azert nem tapados vagy valami buzis.. egy iphone biztos jobban birta volna (egy s4 nem tuti) de az meg kicsit komolyabb terhelesnel meg be is torne vagy hajlana stb..
    muanyagbol van tehat persze hogy rugalmas, es mivel eleg nagy is az 5incs egy elso zsebbe ertheto ha elofordul az ilyesmi.. s3-am is a keretenel ossze vissza volt repedezve.. ez nem hiba szerintem, egy tokban is ugyanugy tud hajlongani hisz attol meg muanyag..
    S4 is a neo hybridben is recseg ropog..

Új hozzászólás Aktív témák