Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    válasz kovadika #1027 üzenetére

    Nem vagyok fangirl, a szabad versenyben hiszek, de
    a kijelző az egyetlen, amit átraknék az S3-ról a N5-re. Ne bántsatok, ez vélemény, csak gondoltam, megosztom! Az N5 felbontása gyönyörű, tényleg, de a samu AMOLEDet az IPS mellé téve azt veszem észre, hogy
    - az IPS fakóbb valamivel
    - ha nincs az összes villanyunk felkapcsolva, úgy ömlik belőle a fény, hogy csak na, alacsony fényerőn is
    - a fekete nem fekete (ami engem azt hittem, nem fog zavarni, de picit zavar)
    - ha jól tudom, IPS idővel veszít a fényerejéből (talán akkor nem fog ömleni :D )

    viszont az is biztos, hogy
    - az IPS fényereje maxon lényegesen erősebb, mint az AMOLEDé
    - _szerintünk_ kevesebb akksit fogyaszt (bár ugye a rendszer is más a kettőn!)
    - az AMOLED nálam egy év alatt beégett, amit a samu ugye ingyen kicserél, szóval gyakorlatilag nemsokára új telefonom lesz, így engem ez abszolút nem zavar, sőt
    - természetesebbek a színei (már aki azt szereti...)

    Én az S3-on sem látok pixeleket, csak ha egészségtelenül közel tartom az arcomhoz. Mindemellett megjegyzem, hogy számomra elég fontos a kijelző (hiszen ezt bámulom), de szó nélkül váltanék N5-re, nem csak S3-ról de S4-ről is, mert a (majdnem) vanilla szoftver, a támogatottság, a kevésbé gagyi anyaghasználat és a többi különbség _nálam_ veri a samut rendesen. Tökéletes telefon nincs, jó telefon viszont van, és az N5 qrvajó.

Új hozzászólás Aktív témák