Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz Integra #50053 üzenetére

    Tudom, hogy szégyen, de sosem vettem rá igazán a fáradtságot, hogy beleássam magam az Android rejtelmeibe, hogy romolgassak. :)
    Lustaság fél egészség.

    2,5 éve van Nexusom (korábban egy Nexus S volt, szeptemberben váltottam Nexus 4-re), és igazából sose volt semmi bajom, mindig teljesen elégedett voltam a stock ROM-mal, tök jól működött még a Nexus S-en is (pedig az ugye 1 magos volt), hát még a Nexus 4-en.

    Most ezzel a 4.4.3-mal, illetve 4.4.4-gyel érzem először azt, hogy valamit nagyon elkúrtak, és konkrétan rosszabb minden, mint a 4.4.2-n, vagy akár a 4.3-on, melegszik, merül, stb.
    Persze, maradhattam volna a 4.4.2 romon, csak hát naponta tízszer figyelmeztetett, hogy OTA frissítés érkezett, és nem tudtam kikapcsolni.

    Amúgy, a gyári visszaállítás óta nem merül különösebben, és a gugli szolgáltatások sem hülyült még meg egyszer sem. átlag 2,5-3 óra kijelzőidőt bír.
    Viszont laggol, amit SOHA nem csinált korábban, és melegszik, amit meg nem kéne.

    Lehet, hogy ki kéne próbálni tényleg valami komolyabb mókolást, de nincs rá időm...

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák