Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nebulo

    tag

    Nekem 3 bajom van ezzel a felhős zenehalgátassal: hangminőség/szolgáltató által elkönyvelt adatforgalom/telefon üzemideje.

    Éppenséggel megélek én az utcán FLAC nélkül is, de azért ha 320 alá megy vagy átkapcsol monóba akkor falnak rohanok. Továbbá, hogy ha 3G-n használom a dolgot (és lássuk be úgy van neki értelme), akkor az mi pénz nekem a szolgáltatónál? Továbbá én egy nap nem 2x30 percet hallgatok zenét mint az emberek többsége (amíg beér munkahelyre/iskolába meg hazafelé) hanem napi 2-5 órát. A telefonok többsége így is jó ha aktívan használva elmegy reggeltől estig.

    Sztem megvárom amíg lesz Mo.-n is rendesen LTE, akkor talán még a FLAC is belefér illetve ha a szolgáltatok tolnának olyat, hogy - mint a FB és az e-mail ingyenes és csak a böngészés/letöltés kerül számlázásra (vagy hogy is van?) - a zene stimmelés free vagy havidíjas.

    Mindenesetre lehet, hogy 5-10 éven belül nem is lesz választásunk, mivel egyre jobban terjed a bővíthetetlen beépített tárhely. Legutóbb a Sony képviselőse tolta a Mobilarénások arcába, hogy ők kitalálták, hogy az új modelleknél melyik modell tulajdonosának mennyire tárhelyre van szüksége.

    Brave New Cloud!

Új hozzászólás Aktív témák