Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecow

    aktív tag

    válasz Воланд #19 üzenetére

    Szerintem meg érdemes, mert a smartphone pont arról szól, hogy a céleszköz (a telefon) átalakul egy univerzális informatikai eszközzé, amilyen eddig felhasználói szempontból csak a PC volt. Nem kell egymást 100%-osan kiváltani ahhoz, hogy összehasonlíthatóak legyenek, ha ugyanolyanok lennének nem lenne értelme összehasonlítani sem. Ha pl azt keressük melyik a leghasználtabb közlekedési forma akkor sem hisszük, hogy az autó kiváltja a tömegközlekedést 100%-osan, vagy a bicikli, mégis vizsgálhatjuk, hogy melyiket mennyire használják az emberek, és ha őszinték akarunk lenni bizonyos körülmények között kiválthatják egymást. Mellesleg szerintem nem kiváltani kell a pc-t, hanem adott szolgáltatásokat tudni, aztán az ember eldönti, hogy ezt jobban, vagy rosszabbul tudja az adott eszköz, illetve ér-e a felhasználónak annyit a szolgáltatás, hogy emiatt más szolgáltatások rosszabbak lesznek, nem lesznek annyira kényelmesek.

    A trendeket tudtuk eddig is, bár ahogy haladunk előre az időben azért mindig többé-kevésbé máshogy alakulnak a dolgok. De pont a trendek tudatában tettem a kijelentést, hogy idén hosszú idő után átléphetünk egy lélektani határt.

    Nyergeld meg a nagyot

Új hozzászólás Aktív témák