Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Annyira fail vonal ez a nagy Mobatsunami manapság. Most komolyan a két nagy (Dota2, és a LoL) mellett kit érdekelnek ezek a próbálkozások? Maximum a casualokat, de azok nem fogják eltartani ezeket a címeket. A hardcore réteg meg nem fogja otthagyni a Dota2-t azért mert valami ígéretes újítás van az új játékokban. Ezek a "kicsi" játékok ha valami király újdonsággal rukkolnak elő, akkor előbb-utóbb az majd benne lesz a Dota2-ben is, patch formájában.
    És ha ezt én felfogom, és azért tegye mindenki szívére a kezét, igazam is van valószínűleg. Akkor ők miért nem? Ez a munkájuk, ebben dolgoznak évtizedek óta.
    Az EA féle mobát még megértem, mert ő minden sz*r-ba belecsap, csak általába utánna az egész szoba fekáliás lesz. Szóval ők nem is számítanak.

    Inkább hírezzétek ki, hogy a héten lesz a The International 4 verseny, hátha más is kedvet kap hozzá, hogy megnézze. Még is csak történelmi dolognak állunk elébe. És esetleg megtetszhet olyanoknak is a játék akik nem próbálták még.

    Köszi - puszi ennyit akartam! I (L) Dota2 :B

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák