Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz osztraksajt #7 üzenetére

    Kb 3-4 éves lehettem, amikor az első számítógépet hazahozta apám (szóval kb 16 éve). Nem sokkal később jött a gépfrissítés, a DOS-t pedig leváltotta egy Win95. Túl sokra nem emlékszem belőle, mert akkoriban csak játszottam pár játékkal, amit apám indított el nekem (bár még DOS alatt sikerült véletlenül leformáznom az egész rendszert... :DDD ). Viszont nekem se rémlik, hogy túl sokat kellett volna várnom az akadozásra, meg hasonló dolgokra.

    Szerintem annyira nem rossz készülék, de azért nem is jó. Pont, ahogy a címben is szerepel. Fele ennyiért még jó vétel lenne (jó, legyen 25, de az a plafon), hiszen lehet vele emailezni, kicsit netezni. A zenelejátszó tré, a kamera meg nem értem, hogy miért lenne egész kellemes? Szerintem nagyon vacak. Azért tényleg durva, hogy ezzel a hardverrel teljesen zökkenőmentes a telefon, míg a 600 MHz-es (most épp 800) Optimuson meg eléggé lagol a 2.1-es droid. Ebből is látszik, hogy az MTK-nak is vannak erényei rendesen. :)

    Egy hasonló kialakítású készülékre, nagyobb kijelzővel és droiddal, lenne kereslet rendesen. Bátyámnak is tuti vennék egyet azonnal.

Új hozzászólás Aktív témák