Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz yerico #158 üzenetére

    Nem kellene általánosítani... :U Pontosítanám: bizonyos embereknek igenis kell tablet, csak Neked nem kell tablet.

    Elmondom a mi példánkat (mi is emberek vagyunk, és képzled, kellett egy tablet). Van egy laptopunk, ami tökéletesen megfelelt két embernek is (feleségem és én), nem volt szükség másikra, amíg nem kezdtem el többet dolgozni rajta, mint korábban (semmi extra, word és excel főleg, stb.). A lényeg, hogy rájöttünk, hogy így már nem elég egy gép kettőnknek, mert míg én dolgozom, halálra unja magát (TV nem opció, nem részletezem az okokat, aki nézegette mostanában a műsorkínálatot, megértheti, heti egy óránál, meg esetleg a híradóknál többet nem nézünk). Ténnyé vált, hogy 2 gépre van szükségünk. Nekem egyértelműen laptop kell, a teljes értékű office miatt. Asszonykámnak eddig is és ezután is csak filmnézésre (akár fullHD), böngészésre, röviden szórakozásra, multimédiára kellett a gép. Namármost miért vegyünk még egy laptopot, ha egy vadonatúj, garanciális ~50 ezres táblagépen ugyanúgy meg tudja nézni a fullHD filmeket, és meg tud csinálni minden mást, amire szüksége van. Ezekre a dolgokra kompromisszummentesen megfelel, kompaktabb méretben és súlyban (női kéznek számít), szebb kijelzővel (IPS kijelzős laptopok elég borsosak), sokkal hosszabb akkuidővel, és gyorsabban mint egy ilyen árkategóriájú netbook, mert max. az jönne ki ennyiből (ha van egyáltalán ilyen árban új garanciás).

    Lényeg a lényeg: azért mert Te így látod, még nem igaz, hogy az embereknek nem kell tablet. Csak a magad nevében beszélj.

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák