Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    azért kellett egy szösszenetet írnom a nagyvezérnek az intézetben

    Tisztelt Főigazgató úr!

    Remélem, jó helyen kopogtatok, mert a weblapon úgy olvastam, hogy minden panaszt meg kell küldeni írásban Önnek, és Ön dönt, ki illetékes az ügyben.

    Először azonban szeretnék gratulálni a gyönyörűen felújított kórházhoz, ahol a nővérek és az ápolók is segítőkészek, kedvesek, az engem operáló doktor urat pedig annyit láttam, mintha haza sem ment volna, szerintem mindenki bőven túlteljesítette a kötelező normáját!
    Sajnos azonban ma, vasárnap délután, hazabocsátásomkor a portás viselkedése mindent beárnyékolt.

    Megkérdeztem a nővéreket, ugye bejöhet az autó értem, mert porckorong sérv műtét után azért nem mindegy, mennyit gyalogolok.
    Igen, ha műtétről távozó beteghez jön, akkor igen, válaszolták, ad a portás egy belépőt amit ők aláírnak, és jöhet.

    Ezzel ellentétben a portás, aki a fülkében dohányzott éppen (ez már felveti a munkahelyi dohányzásról szóló törvény megsértését is) közölte, ide ugyan senki nem hajthat be, nem érdekli, mit akarnak, és ha be is jön, ha 10 percnél tovább tartózkodunk bent, akkor 600Ft-ba fog kerülni.
    Ezt a nővérek értetlenül fogadták, mondták, vigyük le a zárójelentést, hogy elhiggye.
    Így 2 nappal a műtét után arra kényszerültünk, hogy lemenjünk gyalog az udvari kapuig, ahol én megvártam, amíg feleségem kisétál, majd a zárójelentéssel pitizve kéri a méltóságos portás főurat, hogy a teljesen üres udvarba behajthasson az autó ami értem jött.

    Persze közben figyelni az órát is, mert azért meg kell hagyni, a sérvműtét után nem egy perc beszállni az autóba, és megtalálni a kényelmes pozíciót.

    Kérdéseim sorban a következők lennének:
    - valóban nem lehet beteget be illetve kiszállítani befekvés vagy távozás esetén, főleg ha korlátozott a mozgása?
    - ha pedig lehet, mint ahogy a nővérek mondták, akkor milyen jogon bírálja ezt felül a portás, kivéve ha tele lenne az udvar?
    - valóban létezik a 10 perc után 600 Ft szabály vagy zsebre dolgozik a portás?
    - dohányzóhelyként van-e kijelölve a zárt légtérnek minősülő portás fülke?

    Megtisztelő válaszát előre is köszönöm!

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák