Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz mh197 #229 üzenetére

    Szia!
    Ez szerintem embere,meg sérv válogatja kinek mennyire fáj a műtét után.Volt egy szobatársam akit 11-kor hoztak ki a műtőből, délután 4-kor már úgy forgott az ágyban mint akinek kutya baja.Felkönyökölt,fájdalom csillapítót is már csak elalvás előtt kért csak azért nehogy éjjel megfájduljon.A mázlista.Én speciel majd' összeszartam magam a legapróbb mozdulattól is pedig tele voltam gyógyszerrel.Fél órás kínlódással járt hogy az oldalamra forduljak.Pedig nem vagyok egy nyavalygós típus.A zsibbadás meg a bénulás még meg van.Doki szerint ehhez még hosszú idő kellhet hogy rendbe jöjjön.Úgy érzem mintha kicsit erősebb lenne a vádlim meg a zsibbadás jellege változott,néha talán enyhébb egy kicsit de lehet hogy csak beképzelem.Sima vágásos technika volt,endoszkópot nem is említette.A legalsó csigolya alsó porca volt szétpukkanva plusz csontkinövések voltak.A felső porckorong csak kiboltozódik bár az is nyomja az ideggyököt azért nem nyúlt hozzá mert nem volt kiszakadva és a sok pihenéstől visszahúzódik.
    CT-én voltál már?Vigyél nekik pénzt akkor megnyílnak a kapuk.Orvosi eskü ide vagy oda,pénz nélkül csak szenvedni fogsz még sokáig.
    Köszi!Gyógyulgatok!Minden eltelt nap után erősebb vagyok egy kicsit.

Új hozzászólás Aktív témák