Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz graver40 #1860 üzenetére

    Nem igazán tudok hamarabb vissza menni, mivel 1 nap kivételével minden nap műt.Azon az 1 napon meg szakrendelést tart és ez előjegyzés szerint megy. Sokszor késő estig rendel, mert annyi a beteg.Mindegy, majd óvatos leszek. Szépen lassan csinálgatom a házimunkát, a porszívózást kivéve. Teljesen igazad van, aki nincs ilyen helyzetben, nem érti meg, hogy min mész keresztül. Például a munkahelyeken sem. Én is dolgoztam szinte az utolsó percig, de, hogy milyen áron, azt csak én tudtam.Soha nem hagytam el magam, de most ez a csavarozás ledöntött a lábamról, na meg korlátozva van a mozgásom.Itthon amit tudok elvégzek, emellett sokat sétálok, de csak rövid távokat bírok még.Az akarat bennem van, csak fizikálisan nem megy.írtad a tornát. Neked az segített? Én nem érzem, hogy változtatott volna valamit. Azt mondta a gyógytornász, hogy 6 hét elteltével, 1 órát tudni kell sétálni. Engem a 30 perc kielégít, nem megy tovább. A munkahelyeden nagyon vigyázz, mert én is ott szúrtam el, hogy hamar vissza mentem dolgozni és nem kíméltem magamat. 18 hónapra megint műtöttek.Aztán szintén 18 hónap múlva jött a harmadik műtét. Nyilatkozta valamelyik cikkben egy idegsebész, hogy az első műtét után 15%, a második műtét után 50%, hogy tovább romlik a gerinc.Nagyon vigyázz magadra, bár tudom, hogy kell a munkahely, de az egészségből nincs több. Gyógyulgassál szépen, mivel ez egy lassú folyamat, ne hajtsd ki magad.

Új hozzászólás Aktív témák