Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz aginor #83 üzenetére

    nyilván a babatét' verzióért nem sokan adnának felárat ( : én akkor se azt venné ha 10e-rel olcsóbban adnák :d
    alzás árakat le lehet kuponozni , annyira jönnek ki amit mondtam
    biztos nem vaporx kategória már, de csúcs, éjszaka olvastam gyártókról, na épp elég gw betegséget fújt össze a szél
    nem mondom, hogy nem vennék, 1660 kategória még oké, az itx verziójuk tetszik is, viszont a zafírnál már a pulse is tud félpasszív módot, gw nem tudja, és nem is kapni 1660s-t belőle még - olyan venti defektekkel egy zafír kapcsán sem találkoztam mint gw/palit, csigabájt' kártyáknál -
    kazánban egyet értünk, azonos hűtő mellett az 590 sokkal melegebb lenne, és sokkal több hőt termel ki magából, akármilyen jó hűtés van rajta - kérdés mennyire lehet finomhangolni uv-val, az 570-em lazán combosabb 1660 szintjén van fogyasztásban, papíron sokkal többet eszik, gyári fesszel nem is csodálom -
    amit már tényleg nyugodtan megvennék 1660s-ből msi gaming, de még kuponokkal is 85e - és onnan kevesebb mint 20e-rel meg csigabájt' 2060 is lenne játékkal, csak ugye csigabájt', és nagyon csúnyákat olvasok mindenhol a ventijeikről, sokszor még aorus kategóriában is, de játék eladása után 100e alatt megvan -, no meg 5700 stock hűtősök játékkal 102-3e ft-ért, de olyat se igazán szeretnék
    no mindegy, választék az van

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz aginor #83 üzenetére

    Nekem 580-ból van Pulse.
    Radeon Chill 60FPS-re lőve, Destiny 2 alatt max. 60 fok, 70-80W fogyasztás, 800-900rpm venti.
    Nem is fűt, nem is hangos.
    100-120W fölé még Division alatt sem ment.

    (#84) Chaser:

    nVidia oldalon nekem szinte mindig Gigabyte volt. Soha nem volt gondom a ventikkel.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz aginor #83 üzenetére

    Se nem hangos, se nem melegszik. Elsőkézbeli tapasztalat. Patika cucc.

    Ha az a szitu, hogy "high-end" RX verzió vagy low-end 1660S párezerrel többért, szerintem nem kérdés, hogy inkább melyiket.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák