Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MineFox54

    őstag

    válasz MineFox54 #1889 üzenetére

    Amúgy nem akartam flamewart indítani, csak egy észrevétel volt, hogy szerintem értelmetlen fikázni.
    Édesanyám, húgom gépén is Linux van (OpenSuse KDE), egy pillanatig nem kellett magyarázni nekik semmit, pedig igazi technikai analfabéták. Home szerverről néznek filmeket, projektoron BT soundbarral, húgom torrentezik stb. Édesanyám tanár, rengeteg dokumentum fut át a keze alatt (docx, pptx, pdf). Nem sok panaszt hallottam eddig :)
    Illetve én is, mint poweruser, tökéletesen elégedett vagyok vele.
    Szerintem ezt jelenti a "Linux desktop éve".

    Juteszembe, édesapám polgármester, neki is napi 30-50 doksi átmegy a kezén, igaz ő Windowst használ, LibreOffice-al. Amikor összeraktam a céges gépét, felraktam a szokásos Windowsos "csomagot" (tcmd, office, stb), az volt az első hogy megkért hogy takarítsam le a MS Officet mert nem hajlandó használni :D

    [ Szerkesztve ]

  • opr

    veterán

    válasz MineFox54 #1889 üzenetére

    En csak azt mondom, hogy a linux nagyon jo, amig nem azt varjuk el tole, hogy windows legyen. A linux rossz hiret pont az olyan kijelentesek keltik, hogy tok8, valtsal nyugodtan, ugyis van arra is minden, ami ugyanolyan vagy jobb.
    Nem, nincs. Nem is lesz, nem is realis cel, meg amugy is hulyeseg. Ha valaki windowst akar, kapjon windowst. Ha valaki linuxot akar, akkor meg azt. Ha meg valaki csak bongeszgetni atlagfelhasznalo szinten, akkor meg azt, amihez a kozvetlen kornyezeteben tud kapni supportot.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák