Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz hcl #7387 üzenetére

    Egyszer egy barátom megkért, hogy segítsek neki, mert nem ért hozzá, a barátnője autójában kéne felújítani a gyújtásrendszert. Olyan a hangja, mint egy traktoré. Megvett mindent, a fedelet, a trafót, pipát, kondenzátort,
    gyújtásmegszakítót.
    Időben megjelentem, cserék megvoltak, beállítás tuti, de az autó nem indult.

    Hú, a menyecske visítva trágárkodott, hogy mi a f*sznak kellett ez a cirkusz, reggel még ment az autó, most meg egy kalap sz*r, szóval menjünk a qrva anyánkba.

    Szó nélkül beültem a Trabimba, fél óra sem kellett, visszaértem a ruszki műszerrel. Gyorsan kiderült, hogy az elosztóba nem megy be a delej. Egy kis szerelés, egy kis csiszolás, megint szerelés, az autó motorja pöccre indult, úgy dorombolt, mint egy jóllakott kismacska.

    A menyecske nyájasan puszival akarta díjazni a tevékenységem, de kitértem előle és közöltem vele, hogy legközelebb akkor nyúlok az autójához, ha beismeri, hogy qrva az anyja.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák