Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    "Locationchanger"

    Ha már céges dolgok, akkor van egy nagyon ide csengő storym :
    Pár éve (2013 tavaszán), egyik melóhelyen bejött egy mellékes. Persze jött a duma a főnöktől, hogy engem keresett meg vele először, mert tudja nekem nagyon kell a pénz. Én meg örültem. Egy oktatási meló. Mellékesként egy 30 órás oktatást csináljak egy delikvensnek. 30×60 percet, amiért én 30 ezret kapok a végén(!), tehát 1000ft-os órabérért. Neki is láttam, munkaidő után, bármi felmerülő probléma/költség az enyém volt.
    Majd a végefelé a delikvens azt mondta nekem, hogy türelmes vagyok meg jól elmagyarázom a dolgokat eleinte drágállotta a 150et erre, de már látja, hogy megéri! HOGY MI? 150-et? Mondta h igen, annyit fizetett, még meg már előre az első óra előtt. Na telefon a főnöknek, "főnök, mennyit is fizetett a delikvens nekünk?" hát öööö izé, hozé... 60 ezret. Mondom neki h ez meg itt azt mondja, hogy 150-et, mi az igazság? "Jajj hát izé... tényleg igazad van, annyit, csak összekevertem valakivel, bocs ... " Természetesen később azt mondta, hogy azért vett le konkrétan a semmiért (mert a helyet is én adtam, eszközöket is, meg mindent én csináltam, mindent persze szigorúan munkaidőn kívül) 120-ra, mert hogy jajj őt kereste meg az illető.
    Egyébként kiderült, hogy mást is megkeresett ezzel a feladatattal a cégen belül előttem, csak az elhajtotta a 30 ezerével. Habnak a tortán végül a 30 ezerből sikerült két részletben(!) 27 ezret átutalni, 4 hónap leforgása alatt. Holott a főnök verte magát h félmilliárd éves forgalom, meg mekkora jani ő... A második részletet már úgy kaptam meg, hogy nem dolgoztam vele... (otthagytam a francba, folyamatosan késtek a fizetések, mindig mindenbe belevariált, belekötött, soha semmi nem tetszett neki, és igyekezett a céget feltölteni ingyen dolgozó "gyakornokokkal". )

    Amúgy ha fordítva van, és nekem ad 120-at ő meg eltesz 30-at egy szavam nem lett volna. De ez így eléggé pofátlan volt. Meg hogy még hazudni is megpróbált.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák