Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz koby11h #146 üzenetére

    egyszer én is csináltam olyat, hogy egy megbeszélésen, ahol mindenféle magas polcra rakott ember volt jelen, olyan szakmai tévedésbe erőltették magukat, amire én azt mondtam, hogy ez nem tolerálható. erre a főnököm elkezdett pattogni, én meg letettem a kezébe a céges kocsikulcsot. utána volt egy kis csend...

    másik esetben, mikor multinál dolgoztam és csapatépítőt szerveztek, mondtam a főnöknek, hogy egyrészt van egy halom meló, ami nem várhat, másrészt olyan a program, hogy én azt fizikailag veszélyesnek gondolom, úgyhogy én kihagyom. na ebből orbitális balhé lett, de úgy döntöttek, hogy megvárják a csapatépítő végét, hogy tényleg kihagyom-e. én kihagytam. a főnököm térdszalag szakadást szenvedett, hat hétig kórházban volt, és brutális pénzeket vitt el az, hogy a telefonján intézett olyan ügyeket, amiket egyébként személyesen szokott vagy céges hálózatról. Egy másik kollégám kificamította a bokáját, emiatt ő otthon dekkolt két hónapot. Miután én maradtam az egyetlen mozgásképes ember, valahogy engem senki nem kérdezett meg arról, hogy miért nem voltam roncsderbin...

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák