Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hcl #114 üzenetére

    itt cégnél egyik raktáros hozott legutóbb egy rokkant laptopot, amire nem töltődött be (vagyis csak mocsok lassan) a win7 és sürgősen kellett vele valamit kezdeni: szó szerint csökkentett módba kb fél óra alatt lépett be... sok dolgom nem volt vele, csináltam a dolgom, néha ránéztem, 8 órás műszak végére lement nagy nehezen rajta a chkdsk és javított egyet-mást... onnantól indult normálisan a win7 és tudta használni... 1 mars csoki és 1 tábla mogyorós csoki volt a fizetség, pedig nem vártam volna el, mert tényleg nem sok teendő volt ezzel... vázoltam neki, hogy valószínű a hdd sz@rakodik: lehet elmegy most vele 1 napig/hétig/hónapig, de az is lehet évekig nem lesz vele probléma (ha legközelebb ilyen jellegű hibát tapasztal, valószínű cserés lesz)

    volt már, hogy segítettem neki ebben-abban, de soha nem vártam el semmit, mert ránézésre nem vasvillával hányják otthon a pénzt :D ...volt, hogy megkért, hogy segítsek meghirdetni a platós barkasukat a zinterneten, mert nem használják: szép állapot, valami valós 70ezer km... olyan 80ezer forintra gondolt (nem volt tisztában az árakkal, mellesleg nem is ő a legélesebb kés a fiókban) mentem vele, körbefotóztam a gépet, közben pár soron megitatott sörrel :D ...hazamentem, körbenéztem hahu-n: nem vagyok autóguru, láttam milyen áron mennek hasonló állapotúat és felraktam majdnem 300ért :D ...ő számát adtam meg, napokkal később mondta, hogy már keresték páran, 1 héten belül elvitték minimális alkuval... ezért sem vártam el semmit, viszont nem tudnám összeszámolni, hogy utána hányszor hozott literes üvegben a saját pálinkájukból :D

    ...ez ellenpélda, viszont jól mutatja, hogy akinek kevés van és segítséget kap, előbb viszonozza a lehetőségeihez mérten legjobban, mint akik el vannak eresztve anyagilag... :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák