Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GALARDO

    addikt

    válasz ForRedGlory #107 üzenetére

    Hát ha én is csak nézegetném akkor én is megunnám de tudod én használom a jó kis appokat amiért érdemes szifont venni meg hogy december óta amióta megvan egyszer ismétlem egyszer se fagyott le és nem gondolkozott el míg egy ismerősöm sgs-e 2x lefagyott egy óra alatt alap ROM mert én csak így fogadok el telót ahogy megveszem régen pl volt omnia 2-őm alap ROM volt rajta ááá könyörgöm had használjak már egy 100 rugós telefont buhera nélkül el is adtam. :W

    108:Ebbe tényleg nem menjünk bele mert nagy sértődések lennének.

    [ Szerkesztve ]

    How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

  • keIdor

    titán

    válasz ForRedGlory #107 üzenetére

    Ha én veszek iPhone-t biztosan nem sztív dzsobz meg Handrás apánk miatt veszem meg. Tehát nekem tök mindegy, hogy ők mit mondanak. Vagy ha megveszem az azt jelenti, hogy kötelességem mind a két személyt hallgatnom? Vagy most nem értem hogyan jönnek ide.
    Ha veszek egy WP7-et azt se azért veszem, hogy meghallgassam Steve Ballmer-t. :U
    Azért veszem hogy a legminőségibb alkalmazásokat használjam rajta mindenféle lag/microlag/akadás/nevezzük bárminek a (szerintem) legszebb elérhető kijelzőn. (retina)

    Ja és mindezt out of the box állapotban, azaz gyárilag.

    A kinézet szubjektív dolog, az Android (sőt a TouchWiz) szerinted miért olyan amilyen? Az egészről üvölt, hogy iOS copy. Tudom nem ezeket használod, de akkor is egy másolat, szóval ugyanolyan. Ha az iOS unalmas, akkor az Android is az. Az, hogy lehet változtatni az szép és jó, kérdés mennyire jók ezek a tákolt szarok. Van 1-2 igényes, szép téma, pl. a GenX, de a többség undorító. :)

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák