Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz joey04 #10 üzenetére

    Robertoq:
    pl. ilyen hátszél ;)
    [szerk.]

    nagyon szép szám, gratulálok a Samsungnak
    bár én személy szerint a Samsungtól már nem vennék telefont, ... volt egy két odab..os csalódásom... ;]

    igazából nyilván az eladásokban óriásit nyom a latban, hogy a szolgáltatóknál nagyon futtatják
    bemegyek egy T-Mobile-ba, a következő arány látni:
    ki van téve kb. 3-4 SE telefon, 3-4 nokia, 1 motorola, 0 HTC, és vagy 10 Samsung, az S2-nek meg külön szinte már oltárt építettek..:DD

    a fő móka egyébként az, hogy amikor múltkor beugrottam a t-be akkor láttam hogy ott volt egy 3 tagú ferdeszemű küldöttség, akiknek semmi más feladatuk nem volt, mint sem ellenőrizték a ki helyett készülékeket, megnézték azok állapotát, hogy be vannak -e kapcsolva, stb..
    1 szó mint 100 azért utaztak el idáig (beszéltem velük, és magyarul nem tudtak) hogy ellenőrizzék, hogy kellően reprezentálva van-e a Samsung

    és az eladások jó részt ezen múlnak
    (a legtöbb ember nem fórumozik, tesztet olvas, hanem be megy a szolgáltatóhoz, ami ki van téve azt megnyomkodja, és abból választ)

    [ Szerkesztve ]

  • Dr.Anonymus

    addikt

    kb. 150 hszel korábban benéztem a fórumba, és arról volt szó, hogy miért műanyag a gs2 hátlapja, illetve, hogy az jó -e vagy rossz :D
    most benézek, még mindig erről szól a hszek jó része.. :DDD
    azt hiszem nem maradtam le semmiről, hogy a köztes 150 hszt nem olvastam el.. ;]

Új hozzászólás Aktív témák