Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz Crus #18 üzenetére

    Tény és való, bármelyik droid,de még az Apple is csak kullog a Nokia kamerás teljesítménye után.
    Egyik haverom most modernizált, vett egy új droidos telót, de emellett megtartotta az N8-át is.
    Eszméletlen, hogy azzal az öreg gyerekkel milyen képeket lehet csinálni. :K

    Persze,értem amit mondasz, de körülbelül ez olyan mint a portrérajzolás rajzban.
    Kell hozzá valamilyen fokú tehetség, de abban a legminimálisabb, mint ahogy általában nagyon kis hányadban is van jelen.
    Ott a technika a lényeg, ami tanulható és begyakorolható.
    A valódi hatást sem a tartalom gyakorolja a publikumra, hanem maga a technikai megvalósítás.
    Fényképnél is hasonló a helyzet.
    Attól egy kép még nem lesz különleges, ha jól fest, mégis lehet nagy közönség felé könnyen befogadható pont emiatt.(nincs benne elvont értelem, mögöttes tartalom. Könnyen megérthető és önmagában attraktív)

    Ezeket még az előző nagyon nem fotós telefonommal csináltam [link]

    És itt is pont ez a lényeg, van néhány véletlen jobban siekrült próbálkozás, esetleg az ember magának megcsinálja, de ne akarjon már mindenki fotós lennni.
    Én sem akarok, nem az én asztalom.
    Ugyanakkor tisztelem és becsülöm azok tehetségét, eltökéltségét akiknek van ilyen vénájuk.

    Hobbbyt:

    "Szépen rajzolni mindenki tud, hisz a hozzá szükséges készségeket (látás és a kéz akaratos mozgatása) az átlag ember is birtokolja. Csak agyilag korlátozzák saját maguk, ez feloldható."

    -Ezt mondjuk cáfolnám.
    Nekem is van lábam, még sportcipőm is.
    De akármennyit is gyakorolnék, és akármilyen kitartó lennék, soha nem lenne belőlem Világrekorder sprintelő.

    Lehet trükközni a jobb agyféltekés hókamókákkal, de ha nincs mögötte a tehetség, akkor nagyon hamar megragad egy bizonyos szinten a dolog.
    Nem fog belőle sem kiemelkedő, sem különleges születni.
    Emellett pedig azért nem mindig a tenult és bevett technikákban van a megoldás kulcsa.
    Na nem mintha azokat olyan baromi könnyű lenne elsajátítani.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák