Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Cyberpunk #115 üzenetére

    Számomra meg a fakó kép és a fekete teljes hiánya az elfogadhatatlan. Az állás 1:1 tehát még mindig megvan az egyensúly az univerzumban..

    Az 1994-es rajzfilm meg azért nem jó példa, ugyanis az akkori számítógépes technika önmagában hordoz némi hiányosságot a mai szemmel.
    Én se nézetem meg senkivel A kölyköt (1921, Charles Chaplin főszerepével, fekete-fehér,) hogy prezentáljam az iPhone fakóságát, és fekete hiányosságait..

    Körülbelül annyit változott 94 óta az animációs világ mint 21 óta a filmes világ. (igazából a klasszikus filmes világ már úgy ahogy meg is szűnt)

    Gondolj csak bele.. 94-ben hol tartott a PC ipar? Valahol a 4-8 bites színmélységet karcolgatták a csúcshardverek. 320*240-es felbonáson.
    (Sajnos én abban az időben még azzal voltam elfoglalva, hogy nyálas legódarabokat tömködjek a 2 fejes Nokia VHS lejátszóba, szóval hiteles nem vagyok)

    Nyilván a filmtechnika sokkal komolyabb volt.. talán a 16 bitet is tudták.. De hogy hibátlan legyen a mai szemmel is? Az bizony kizárt.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák