Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Csapoati #24 üzenetére

    A HTC, Sony, iPhone nem azért prémium mert szimplán dobtak rá egy fém hátlapot. Bármilyen autóra lehet tenni szép kipufogóvéget, még akkor is, ha a dob rohad.

    Mind egyedi és átgondolt saját design. Ha ilyet tud a Samsung akkor üdv a prémium érzetű csúcskészülékek közt.

    Az IP meg nem hat meg, amíg semmilyen garancia nincs rá, és ha véletlen valami anyaghibás vagy rossz az illesztés és beázik akkor az IP-vel reklamálhatok csak le sem fognak sajnálni.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Csapoati #26 üzenetére

    Bennem az S4 reményt keltett, mert az S3 nagyon nem jött be az S2 azért nem tetszett, mert túlontúl szögletes volt az S1 helyett meg egyértelmű választás volt nekem a Desire.
    Szóval vártam hogy az S5 folytassa azt amit az S4-ben megláttam, de egyszerűen nem tudok mit csinálni visszataszító számomra és nagyon bazári.
    Az S4-et sem vettem volna meg, de az már tetszett, nem hiába csináltam róla veletechen anno egy rakat fotót és az ismerőseim között megosztottam mert volt aki nem tudott eljönni és kíváncsi volt rá. Ha nem láttam volna meg benne semmi javulást akkor otthagyom, ehelyett háromnegyed órát fogdostam, nyomogattam, pedig nem kéne a One helyett. Szóval ott még azt is el tudták velem hitetni első látásra hogy fém a keret ami körbefut rajta, erre most az S5-tel rám üvöltenek hogy hülye vagy az műanyag.... :(

    A Sonykkal amúgy nekem is ez a bajom, egyszerűen nyomja a tenyerem a sarka, és nem érem át. Nekem minden márkahűséget leszámítva az új HTC-ket a kezembe tervezték, pont azért mert hosszúkásabb és a picit ívelt hátoldal... Az M8 még erre is rátett egy lapáttal, az én tenyeremnek az egy tervezési csoda, még az M7 oldalsó élesebb peremeit is szépen éppen hogy gömbölyűre csiszolták.

    Hidd el, nem vagyok saját magam ellensége, végignézek mindig minden gyártót és az összes modellt. De eddig 3 telefon van amire azt tudom mondani hogy az ÉN telefonom és ebből kettő az enyém is lett Desire és One M7 az M8 kimarad de ha marad az M8 formaterv akkor M9-em is lesz.

    Én a Samsungtól minden fikázás nélkül csak a fölösleg elhagyását várom. Még az is lehet hogy elment volna a recés csillogósra fújt műanyag keret nélkül. Nem kell pontozott design hátlap, csak próbáljanak valami nem tudom hogy mondjam, értsd legjobban szóval konzervatívabbat alkotni. (És konzerv alatt nem a fémet értem! :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák