Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Byu

    aktív tag

    Sok lúd disznót győz. :) (na, ezt csak a vicc kedvéért)

    Félreértés ne essék, nekem semmi bajom ezzel az eredménnyel, derék helyet vívott ki magának a Samsung. Nekem is volt Samsung telefonom még azokban az időkben, amikor a Samsung mobilpiaci részesedése csekély volt, de annál egyedibb készülékeket gyártott ( imádtam a D600-at :) ).

    Viszont az, hogy az Apple egy bolha volna... hmm, lehetséges, de nem sok bolhát ismerek, aminek 75 000 000 000 000 $, azaz 75-ször ezermilliárd dollár ( nem forint ! ) mozgósítható tiszta tőkéje van... :DDD

    Az igazi kérdés, hogy az erőforrásokat mire használják fel a cégek. A Samu egyre erősebb processzorokat, egyre jobb kijelzőket fejleszt. Ez jó, szüksége is van rá a világnak. De azért lássuk be, ilyen téren már most is a határokat feszegetjük, a jövő okostelefonját nem lehet majd csupán azzal a szöveggel eladni, hogy 4 magos CPU és Full HD kijelző... ennél több fantáziára, egészen új szoftveres és rendhagyó hardveres megoldásokra van szükség. Azt pedig hadd ne mondjam, hogy szerintem a 2 vállalat közül melyiktől remélhető inkább az ilyen jellegű innováció. :) Bár most, hogy Steve Jobs bácsi nincs többé, semmi sem biztos...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák