Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eqinox

    csendes tag

    Üdv!

    Én még használnék egy Samsung Galaxy Young GT-S6310 telefont. Bár az utódja már ki van szemelve és nagyjából csak fizetésemre várok, hogy megvegyem.

    Ebből kifolyólag pár napja elkezdtem a telefonnal próbálkozni. Megnéztem elméletileg feltehető rá a KiKat. Megpróbáltam feltenni, de az istennek sem akart a CGM logón túljutni a töltéssel. Egy egész éjszaka pörgött a kék nyíl a telefon kijelzőjén, mire az egyébként 100%-ra töltött akku lemerült reggelre. Gondolom a letöltött zip fájlal lehetett valami. Kerestem egy másikat, az felment a youngra, viszont fura hibák jelentkeztek így rajta.

    A kijelző legalsó (nem tudom pontosan mekkora) része nem látszik a kijelzőn.
    A fülhallgató bedugásakor, lehalkul a telefon, de nem vált át fülhallgatóra. Az továbbra is néma marad.
    A kamerát nem tudom elindítani, már próbáltam gyorsítótár törlést és adatok törlését is, másik appot is, de folyamatosan azt mondja a telefon, hogy nem sikerült kapcsolatot teremteni a kamerával.
    Ami pedig a legbosszantóbb, hogy hívás közben nem lehet hallani a hangom a túloldalon. Elméletileg a mikrofon jó, mert hangfelvételt tudtam vele csinálni, de ha felhív valaki, akkor annyira lehalkul, hogy a túlsó oldalon nem lehet hallani amit mondok.
    Illetve érdekesség még, hogy sem a Kies sem a Kies3 nem hajlandó kapcsolódni a telefonhoz, így a névjegyzéket sem tudom visszaállítani.

    Vélemények? Azon kívül, hogy ez egy ......... telefon.

    Ez a zip is rossz lenne? Ha igen valaki tud esetleg segíteni, hogy hol találok rá jó KitKat-et? Valamint, hogy hogyan telepítsem, milyen beállításokkal. Mert eddig ahány helyen találtam leírást, annyi féle képpen írták le a telepítés mikéntjét és a beállításokat (Odin3, Root, Recovery).

Új hozzászólás Aktív témák