Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabibmx

    tag

    Csak én néztem végig a reklámfilmeket?
    Az első kivételével minden történet azzal fejeződik be,hogy a "tepsi" megszólal és a füléhez emeli ami a 2. és a 4. filmen még jól is látszik.Az más kérdés,hogy szerintem se életszerűek a szituk és ez a se telefon,se tablet kategória.Valaki írta a teszt fórumba,hogy lehet ez csak egy teszt a Samsungtól megéri e 5" fölé menni kijelzőbe vagy más parasztvakítás funkciót kell találni.Remélem az eladási adatok nem biztatják őket további ilyen irányú fejlesztésre.Sokkal hasznosabb lenne egy rendes üzemidős aksi,amire lehetne építeni olyan fejlesztéseket ami az iphone 5 koncepció reklámba van.Lézeres billentyűzet,holografikus kijelző és máris nem kell tepsinek lennie.Ja és nem vagyok iphone fan...sőt (most is Samsungom van),de ha ilyen lenne akkor hamarabb megvenném mint egy ilyen tepsit hd kijelzővel.És igen akár vastagabb is lehetne csak legyen benne rendes aksi!

    Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

  • csabibmx

    tag

    válasz Darellus92 #39 üzenetére

    Tudom,hogy semmi köze az iphonehoz és valószínű nem is lesz egy ideig.
    Azért példálóztam ezzel mert szerintem a videóban látott fejlesztés hasznosabb lenne mint amilyen irányba most tartunk.A videónak meg ez a címe,nem én találtam ki de,ha azt írtam volna,hogy olyan fejlesztést szeretnék mint ami a fake parasztvakítós videóba volt akkor nyilván te se tudtad volna mire gondolok apám.Így azért a többség értette szerintem.?Ha meg arra gondolsz,hogy ez a technika nem létezik akkor azt kell mondjam naív vagy.

    Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

Új hozzászólás Aktív témák