Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Zoja™ #4 üzenetére

    Custom rom nem oldható meg de átdizájnolás az igen ha nagyon ráérsz. Csak ki kell szedni elsősorba a systemUI.apk-t, a framework-res.apk-t és a twframework-res.apk-t és felülírod bennük a képeket.
    Persze ez az alkalmazásokkal is eljátszható csak körülményes.
    Engem mondjuk nem érint mert a vásárlás napján rootoltam a telefont (tudtam mivel jár)
    A frissítés meg egy vicc. KNOX 2.0 csak szemetebb védelem lesz, kids mod kell a fenének (amúgy is hónapok óta elérhető nemhivatalosan), a download booster meg a hazai mobilnettel felejtős.
    Aminek lett volna értelme az az ultra energiatakarékos mód de persze azt még véletlenül sem kapta meg.
    Ugyan az S5 port romba bennevan és kivállóan működik is de van még bőven hiba a romba így visszatértem az X-Note romhoz.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák