Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz quailstorm #52 üzenetére

    N7-en hacsak nem rootolta, Phone UI-t kap alapból, ami hát khm... Oldalt maradnak gombok, ha jól emlékszek, csak fordulnak az ikonok és kész.
    Még N10-is csak Phablet UI van alapból, ez volt az egyik ok a rootra, nagyon rosszul kezelhető az android tablet, ha nem tablet UI-val csinálják meg.

    @puskint: Oké mondom, de még mindig nem mondtad hogy mit vesztesz? A fix gombok pontosan hogy a kijelző méretéből vesznek el, növelik a készülék méretét/súlyát. Egyszerűen berögződött hogy a "geci gomb elvesz a képernyőből", és mi lenne ha úgy fognád fel, hogy a képernyő a gombig tart, mintha fizikai lenne?
    Szóval még mindig várom a virtuális gomb óriási hátrányát.

    Az már más kérdés, hogy egy AOKP kb. gyökeresen megváltoztatná a véleményedet, de ezt fel se hozom érvnek. Úgy használni egy készüléket ahogy én/te szeretném, egyeseken úgy látszik elképzelhetetlen.

  • puskint

    tag

    válasz quailstorm #58 üzenetére

    Nem hinném, hogy vacak lenne, amíg vannak, akik szeretik. Én kimondottam ezt preferálom, mint a vastag, üres alsó szegélyt, (bár tabletet sosem vennék tőlük, amíg a Tab3-hoz hasonló hülyeségekkel állnak elő.) Ez nyilván egybevág azzal az előfeltétellel, hogy egy 7-es táblagépet állva kell használni. Felőlem használhatjátok pager-ként is, soronként olvasva a szöveget :P Nyilván e baráti beszélgetés lényege, hogy különbözőképpen képzeljük el egy táblagép használatát, és addig jó, amíg különböző gyártók különféle megoldásokat kínálnak nekünk és van miből választani. Nem hinném, hogy ti épp a változatosság ellen voksolnátok, mert akkor neked sem lett volna soha DPS Dream tableted. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák