Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Butcher82 #20 üzenetére

    Nézd meg mi megy a kamerás képességeknél meg az oprenszer verzióknál. Felnőtt emberek képesek 3 éves gyerek szintjén zokogni meg dühöngeni, mert nekik a legújabb és a legjobb kell, és közben nem fogják fel, hogy a legújabb általában nem a legjobb, és ha összejönne valami amire irtó büszkék, 2-3 hónapon belül jön valami, és kezdődik az egész elölről. Nyilván igazad van, hogy vigyázni kell. Ez a hajlítás dolog csak egy újabb fajta üzemanyag az "én vagyok az istencsászár" dedós játszmához. Mellesleg amikor rohadt drága és "prémium(nak képzelt)" telefon konyult mint az öregapám f...a, akkor hirtelen egyáltalán nem volt fontos a hajlítgatás.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Butcher82 #24 üzenetére

    Műanyagból szerintem lehetne jót csinálni, viszont az meg azért tűnne gagyinak, mert jobban karcolódna. Ha kell a vezeték nélküli töltés, a legtöbb ember inkább szavaz szerintem az üveg hátlapra a műanyaggal szemben. A gyártók örülhetnek, hogy az üveg lett a prémium! :D Jelenleg én a fémet választanám vezetéknélküli töltés nélkül, ha lehetne, de már alig van gyártó, aki ilyet csinál, ráadásul ez csak egy szempont a sokból.

    Kerékpároknál is ez volt, amikor bejött az acél helyett az alumínium meg a karbon. A karbon nem bírja az ütődést, törik, viszont könnyű, az alumínium pedig az acél és a karbon között van ilyen szempontból, de nyilvánvalóan visszalépés az acélhoz képest. Mindegyiket fejlesztik, és szerintem mégsem lesz egyik sem olyan ütődésálló, mint az acél. Viszont nem véletlen, hogy a kezdeti alumíniumötvözetet már régen elfelejtették, lett jobb, erősebb, ütésállóbb. Régebben elég sokszor tört el az alu váz egy hirtelen, nagy terheléstől, mára már lényegesen előrébb vagyunk; ez a folyamat fog lejátszódni a mobilok alumíniumötvözeteivel is, nem véletlen, hogy marketinget is építenek a jobb alapanyagra időnként egyes gyártók. Csak nem mindenkit érdekel a téma, sokaknak ez a fejlődés unalmas, illetve nem túl fontos.

    Na meg igen; miért kell egy mobilnak 6mm vastagnak lennie? Inkább legyen 8-9mm, de zsebre merjem vágni simán, akár erőből!

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz Butcher82 #27 üzenetére

    Nem neked válaszoltam :)
    Akinek meg igen, az nem a komment érdemi részére reagált, mert akkor be kellett volna látnia, hogy tévedett :D

    Jah látom közben látod :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák