Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sakal83

    addikt

    válasz Apokalipszis #153 üzenetére

    Es azert nem olyan nagy a tavolsag a ket gyarto kozott meg. Amd brutal vezetes tobbmagos alkalmazas teren jatekoknal kis intel elony egyszalas teljesitmenynel kis intel elony. Es hat valljuk be. Az intel a halando kategoriaban jol megnyeste az arakat. A 3600 vs i5 8400 i5 9400f kategoriaban az amd dragabb. Tehat a ket gyarto elhelyezte oket rendesen az arskalan... de jo hogy vegre van AMD sajnos a core2duo ota nem volt. Meg a vga teren kellene alkotnia mert szanalmas ott is a hd7000es szeria ota. Az rx480 jo volt de dragan jelent meg es keson es hibasan... az 5700as mar jo vga de sok hibat lehet olvasni sajnos. Abu altal agyon es tulsztarolt Raja Koduri gyakorlatilag fel evtizeddel vetette vissza az AMDt... amiota okosan lapatratettek a vizioival egyutt azota eledezik az AMD pedig Rajaizmus volt itt a javabol:) illetve a banyaszat jo kis lovet jelentett az AMDnek de meg is tanultak arazni rendesen...

    Ja es en is laikus vagyok de nekem is a koltseghatekonysag szamit. Es halkan jegyzem meg hogy mar athlon 650 slotA-s procim is volt:) tehat AMD ellenesseggel vadolni nem lehet. Es vgak teren is hd7950ig ati/amds voltam. Egyedul a 8800gtbe kostoltam bele de a hd3850nel maradtam. Az rx480at akkor adtam fel amikor nem tudta az orajel visszavetelt ket "kijelzonel". (Erositoplusz monitor) abu reagalasa az volt hogy retegigeny.:) elotte utana volt. Ecceruen kifelejtettek:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák