Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mghltkmnd

    csendes tag

    Én majdnem két éve vettem egy ilyet. Főleg azért, mert van egy AKG-m már, egy high end fejhallgató, és hát attól kifolyik az ember szeme, gondoltam, a kis fülesek se lehetnek rosszak. (korábban mindig Sennheisert használtam fülhallgatónak)
    Már elsőre feltűnt, hogy mennyire tisztán szólnak a magasak-közepek, és mennyire hangsúlyos a mély. Imádom a hangját, a hangszeres zenékhez tökéletes, és itt a jazztől az extrém metalig mindenre gondolok, mert ezeket hallgatom. Illetve hallgatnám, mert majd' két év alatt kétszer ment tönkre. Mindkétszer a jobb oldali füles. Egyszerűen nem szól. Először tavaly októberben, alig 10 hónaposan. El is vittem az AKG-szervizbe, a Budafoki útra, ahol simán kicserélték, semmit nem kérdeztek. Az eredeti blokkot elkérték, helyette a garancialevélre pecsételtek, hogy a két év garancia a törvényeknek megfelelően újra indul a cserével, úgyhogy ha baj van, azzal vigyem vissza az újat. Egy év után az is elhallgatott, ugyanúgy. Visszavittem nemrég, és közölték, hogy ez a sorozat már nincs forgalomban Magyarországon, mert sok vele a baj, mindenkinél elromlik. Úgyhogy adjak egy blokkot, majd az áráért kapok mást. Csakhogy a blokkot ők kérték el, mikor az előzőt visszavittem. Erre persze nem mondtak semmit, csak, hogy akkor nincs mit tenni...
    Annyit akarok csak mondani, hogy jó füles ez, de akinek gondja van vele, figyeljen oda nagyon a szervizes arcokkal, mert erősen inkorrektek.

Új hozzászólás Aktív témák