Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    válasz baluka26 #35 üzenetére

    Valaha a Nokia is... :P

    Nem is ezt kifogásoltam, hanem hogy akárkit meghallok (hozzá nem értőket), mind azt mondják:

    -Vajon milyen fülest kellene vennem? Nem is tudom..nem is tudom...nem is..SENHEISER! Hát persze! :Y

    Ezt ismerik, tudják, hogy minden harmadik embernek ilyenje van, hát akkor rossz nem lehet. Ezzel nem is lenne baj, mindenki azt használ, amit akar, de mikor másokat is azzal hülyítenek, hogy ez a legjobb, minden pénzt megér, akkor ez nekem már sok. Biztos nagyon durvák a 200k-s fejesei, de mondjuk 10-20k-s határon belül mások köröket is vernek a márkára, vagy inkább mondjuk azt, hogy ezt a tudást nem ennyiért kellene árulniuk és akkor nem lenne baj, de mivel a márka megy, az emberek veszik ész nélkül....pont, mint anno a Nokia volt a telefon, most a Sennheiser audiotechnika fellegvára. Mindezzel pedig nem is lenne baj, nem vitatom, hogy vannak jó cuccaik, de az alsóbb szegmensben árban legtöbbször 2x-3x is olcsóbban meg lehet kapni a kínált hangzást, vagy ennyiért 2x-3x jobbat kapni már.

    schawo: hivatalos forgalmazó? biztos ez?:D

    [ Szerkesztve ]

    “This is where the road crashed into the ocean...”

  • plus44

    veterán

    válasz baluka26 #37 üzenetére

    Az a baj, hogy te már kicsit átfordítod a dolgot. Nem vitattam, hogy szar terméket gyárt a Sennheiser, mint ahogy a Nokia sem, ellenben ár-érték arányban az alsó/közép kategóriája, sajnos ez van, de vajmi keveset ér (nyilván azért, mert itt nagyobb a szórás, mint a felső/prémium szegmensben). A minőség megvan, a felépítés, tartozékok szintén, de az a hangzás ennyi pénzért kevés. Ellenben nézd meg, minden második ember erre esküszik, ezt veszi, ezt ajánlja, csak azért, mert ezt ismerik.

    Tehát az analógiám egészen egyszerűen arra épül, hogy sokan azért veszik, mert ezt ismerik és kifizetnek értük akár 20k-t is, holott ugyanezt megkapják harmadáron. A nokia csupán azért volt a mondandóm példája, mert azt is sokan vették, függetlenül az árától és tudásától, mert bíztak benne, ismerték a nevet, és amit sokan ismernek és hírneve van, az rossz nem lehet elven vette boldog boldogtalan. Mindezzel pedig nem is lenne baj, de bizony van más, jobb, olcsóbb.

    [ Szerkesztve ]

    “This is where the road crashed into the ocean...”

  • BTR

    tag

    válasz baluka26 #45 üzenetére

    Akkor én is . :DD
    Létezik " agybadugós" füles ami bluetooth-os ?? Laptophoz kellene, de nem lelek sehol.. :( :(

Új hozzászólás Aktív témák