Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo91

    aktív tag

    válasz k-adi #39 üzenetére

    Talán day15-ön voltam, akkor kihúzott a kakiból ez, meg a fentebb leírtak. Kaja hiány volt, emiatt betegedtek az emberek... 2 kórház és a carecenter kevés volt már, sorra haltak meg az emberek (110 körül lehetett a népesség). Kaját sikerült nagy nehezen feltornászni, hogy jusson is maradjon is, levesről visszatértünk a húsra. Következő lépésnek felhúztam a 3. 4. workshopot (rengeteget jelent) a 20 mérnök nappal melózik éjjel meg épít. Minden nap csináltam mentést, illetve a felderítők ha megérkeznek egy helyre akkor is mentek megnézem, ha bukó akkor visszatöltöm :)
    9k szenem volt 25.nap, (250lakos) de volt mikor sakkozni kellett, konkrétan elfogyott éjjel 2-kor, reggel véget ért volna a fagy, addig kikellene húzni, de ha nem fűtök akkor hiába 3 műszak, ha be van fagyva a bánya :/

    25 felett felgyorsultak az események, hosszabbak így a napok (kb 35ig) küldtem ki helyőrséget, értelmetlen volt, második felderítő csapatnak sem látom sok értelmét. Mire kiküldtem őket, már alig volt felfedezetlen hely.
    3 menekülthullámból csak az egészségeseket engedtem be. 42-43k coal volt a storm kezdetén, közel 30k maradt a végére. Vihar előtt alig 48 órával tudtam meg hogy készüljek gyűjtsek össze 2k kaját, talán 1300 adag lett. Kihúztam, kb 30órával vége előtt fogyott el. 370lakos maradt, a vihar alatt talán 10en haltak meg.

    Ami lényeges, hogy folyamat menjen a fejlesztés (4 workshop), ne legyen holt időszak (lehetőleg 6-20-ig), hope imával stb szépen maxololható, szentélyeket lepakolok gyárak közelébe, hogy hatékonyabb legyen a termelés. 130%-on ment átlagban az összes bánya. Legyen jó kaja, meleg, akkor nem lesznek betegek jobban dolgoznak.... ha nincs elégedetlenség akkor bekapcsolom pár helyen a túlórát --> elégedetlenség nő---> imával +20kaja leviszem nullára
    Vihar alatt mikor reklamáltak a bányák miatt, az első nagy elégedetlenség után lekapcsoltam a túlórákat, így egyből visszament nullára :) illetve a gyárakat is kikapcsoltam, így nem tudnak később reklamálni nem fog nőni az elégedetlenség.

    A legvégén napocska után felülnézetből mutatja gyorsítva az egészet az elejétől, :D látványos hogy miből nőtte ki magát a kis város :)

    :C

Új hozzászólás Aktív témák