Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz hallerlaller #25 üzenetére

    Igen, a visszavonás nem jó szó rá, neked van igazad. :R Amúgy nekem is ugyanez a ROM van fent. Egyébként nem december 6? Nekem valamiért úgy rémlik, de lehet, hogy rosszul emlékszem. Na nem mintha számítana valamit. :)

    (#26) Cyberpunk
    Valamit elkúrhattak a guglinál, de szerintem a bugok nagy része csak a szokásos hiszti. Valaki kitalálta, hogy hibás az ICS, erre mindenki elkezdte gyilkolni, hogy megtalálja a hibát. Ráadásul nagyon sokan nem tiszta telepítést csinálnak, hanem egy eleve szétgányolt rendszerre frissítenek rá, úgy meg kb esélytelen, hogy jól működjön szerencsétlen. Nekem az elején is fent volt vagy egy hónapig, meg most is visszatértem rá, már hetek óta nyúzom és nem produkálja azokat az eszement dolgokat, mint amiket sokan állítanak róla. Most vagy nem egyforma a készülékünk, vagy a ROM volt más, vagy nem tudom, de elég érdekesek ezek a random dolgok. Ami hibája tényleg van, az a viszonylag nagy RAM igény (többet eszik, mint a GB), hulladék a gyári böngésző, és nálam ezzel ki is fújt. Cserébe messze a legjobb üzemidőre képes az általam próbált ROM-ok közül, ezért is van fent nálam.

    (#27) hallerlaller
    Nem, mert alig kapta meg pár készülék. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák