Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz Stauffenberg #39 üzenetére

    Lehetséges, én még nem találkoztam le nem fordított dolgokkal hivatalos gyári romon.
    Bár ha csak licenc és privacy szövegek nem voltak lefordítva, az nem gond szerintem. De ha a Motorola programjai nincsenek lefordítva, akkor az már igencsak befolyásolja a használhatóságot annak, aki nem tud rendesen angolul. És ott igencsak meglepődne. Szerintem jól csinálták, hogy akkor komplett kivették azokat a nyelveket, amikre nem fordították le.
    Én régebben használtam olyan olyan főzött romokat (CM, és Slimbean), amiknek nagyrésze magyar volt, de néhány beállítás angol volt. Nagyon kaotikusnak tűnt tőle a rendszer, és nagyon rossznak hatott az összkép. Át is állítottam angolra a telefont(, és azóta minden romon angolt választottam). Legyen egynyelvű, különben tényleg rossz az összkép.

    Samsungos témához: írta valaki, hogy ezzel a nagyon sok telefonnal tudják lefedni a piacot. Ez tényleg így van, de szerintem lehet célszerűbb lenne, ha nem arra törekednének (és nem csak a Samsungot értem ezalatt), hogy a teljes piacot fedjék le. Hanem megnézik mi az a rés, amire lenne igény. Pl. a 4,3-4,5"-os 720p-s kijelzős, 2GB ramos, erős akksijú Pure Androidos telefonra, amit rendesen támogatna a gyártó (mint ahogy a Motorola is), biztosan lenne nagy igény. A Motorola szerintem nagyon jó irányba indult el tavaly a Moto X és G-vel illetve az E-vel, de az idei modelljeik nekik is 5-5,2"-osak. A Moto G nem véletlenül lett ilyen sikeres, de kár, hogy nem hagytak egy hasonló méretű telefont a középkategóriában. Ezekre biztos lenne igény, néhány modell évente, és akkor a frissítéseket is tudnák időben készíteni.
    Szerintem ha egy gyártó az ilyen jellegű piaci réseket tömné be, akkor lehet hogy nagyobb profitra tenne szert, mint ha az összes lehetséges kombinációból a piacra dob egy telefont.

Új hozzászólás Aktív témák