Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz ClioRS #15 üzenetére

    pont az n8at akartam hozni, hogy oda is mehetne erősebb vas, a symbian a tapasztalat szerint igényelni, hiszen nem olyan gyors, az sem. persze az eddigi nokiákhoz képest igen

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz ClioRS #15 üzenetére

    Hát, azért az egy csöppet merész kijelentés. Aláírom, hogy én LG Optimus 7 után nyomkodtam meg az N8-ast, éppen ezért nem számítottam sok jóra, de ez most mellékes. Ja és kimondattan sértő a Samsungra nézve egy kalap alá venni az N8-ast és a Galaxy S-t, úgyhogy most helyettük is felháborodok;] Na hát mindegyik N8-as lassúcska volt, elszürkült a képernyő 2-3 másodpercre amíg tökölődött, volt amelyik még újraindítás közben is lefagyott, ilyen cucc nekem 120 kilóért nem kéne. Más. Azt írta valaki, hogy a Symbiannak kicsi az erőforrrásigénye. Na ebből akkor az következne hogy egy régebbi arhitektúrájú és a maiaknál alacsonyabb órajelű processzoron is valami jót kéne alkotnia. A szar hardver és az erőforrás igény nem ugyanaz...... Jé tényleg, hát erre magamtól sose gondoltam volna, mik nem vannak, kössz a felvilágosítást...:R (:U:U)
    Ez a dolog megint olyan Nokia fanos kioktatás szagú...:U

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák