Hirdetés

2018. október 18., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) BalanceR

BalanceR
(PH! addikt)

Akkor induljunk ezen is, hátha itt is lesz nyeremény, ami soha nem érkezik meg, mint az előzőn... :DDD

►PHONE: Xiaomi MI Note 3 ►TAB: HP Pavilion X2 Win10 ►WATCH:SmarWatch2 ►FIT: MiBand 1S

(#2) Postas99 válasza BalanceR (#1) üzenetére

Postas99
(fanatikus tag)

Volt ilyen?

Ez azért gáz.

(#3) BalanceR válasza Postas99 (#2) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Hát, még úgy néz ki, van ilyen Csupi... :DDD
Legalábbis az előző versenyen február másodikán volt eredményhirdetés, fel is vették az adataimat még aznap... Azóta is jön a nyeremény , több, mint két hónapja :D
Vártam egy kb egy hónapot, de semmi, gondoltam a MA stáb el van havazva, MWC, meg flagship bemutatók egymás után... nem akartam feleslegesen zavarni őket, de végül ráírtam Bogra, mert ő volt az egyetlen kontaktom, hogy minen okés-e, mert még se posta, se értesítés... Mondta, hogy utánakérdez, de elvileg már a Huaweitől meg kellet volna keressenek... Azóta sem volt semmi, már az lepne meg, ha egyszercsak megjönne a "közönségdíj". Ahogy nézem, a többi nyertes sem jár jobban. Nem csak az én esetemben volt fennakadás, nem tudom, ők végül megkapták-e a díjat.
Remélem ez a második kör már egy kicsit jobban meg lesz szervezve. ;]

►PHONE: Xiaomi MI Note 3 ►TAB: HP Pavilion X2 Win10 ►WATCH:SmarWatch2 ►FIT: MiBand 1S

(#4) modulus válasza BalanceR (#1) üzenetére

modulus
(fanatikus tag)

Nem. Nem jött még meg a nyeremény nekem sem az előző játékról.
Bár szabályzat szerint 90 napjuk áll rendelkezésre eljutttatni, de egy Huawei-től azt gondoltam volna, hogy gördülékeny és gyors lebonyolítás lesz, nem lesz ilyen komolytalan.

Így elgondolkodtató, hogy a későbbiekben vegyen-e tőlük bármit is az ember, ha úgy alakul.

(#5) Bog

Bog
(HÁZIGAZDA)

Mind a magam, mind a Huawei nevében elnézést, mi átadtuk az adatokat, ők meg valamit elkavartak, ma postázzák a nyereményeket. Tiszta ciki.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Doki42 válasza Bog (#5) üzenetére

Doki42
(fanatikus tag)

Bár én nem nyertem, attól függetlenül nem a ti hibátok. :)

(#7) .DLL

.DLL
(PH! nagyúr)

Pályamű feltöltve! :D Sok sikert mindenkinek!

(P.H.)

(#8) BalanceR válasza Bog (#5) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Bog ne viccelj már, nem rajtad múlt a dolog.
Valahol a Huawei megcsúszása is érthető, amilyen agresszív marketingkampámyt tolnak mosranában, (Minden influancer, újságíró, tech blogger... P20al szaladgál európában, azokat az eszközöket postázni, nyílvántartani nem lehet olyan egyszerű) nem csoda hogy nem jut idő ilyen "apróságokkal" foglalkozni, de azért na... :DDD
Köszönjük a közbenjárást, és a tájékoztatást! :R

[ Szerkesztve ]

(#9) Drakmusz

Drakmusz
(senior tag)

Szerkesztett is mehet egyébként?Nem találtam erre vonatkozólag kitételt.

Google Pixel XL https://www.flickr.com/photos/148782445@N04/

(#10) BalanceR válasza Drakmusz (#9) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

A kérdés jó, de szerintem a Nem a megfejtés.
Mivel most ugye az a lényeg, hogy az a legjobb fényképezőgép, ami mindig nálad van, jelen esetben ez a telefon, ezzel kell jókor jó helyen lenni, ha engedélyezve lenne a szerkesztés könnyen előfordulhatna, hogy valaki olyan képi elemet tenne a fotóra, ami ott sem volt... Volt is már hasonlóból botrány
Nem mindenki PS guru, és a fair verseny miatt szerintem még a színek, kontrszaszt, szaturáció módosításának sem szabadna megengedettnek lennie.
De a helyes választ a kérdésedre úgyis megválaszolja valaki, vagy majd ha elérhető lesz a pályázatkiírás, abban biztos lesz ide illő passzus.

[ Szerkesztve ]

(#11) Drakmusz válasza BalanceR (#10) üzenetére

Drakmusz
(senior tag)

Én inkább csak ilyen alap dolgokra gondoltam,mint például a vágás.:)

Google Pixel XL https://www.flickr.com/photos/148782445@N04/

(#12) BalanceR válasza Drakmusz (#11) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Értem én, gondoltam, hogy nem godzillát akarsz a parlamentre rakni, de ha zöld utat kap a szerkesztés, valaki más biztos megteszi akár ezt is...

(#13) Ricardo válasza Drakmusz (#11) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Mivel a verseny a fototrenden van , ami amennyire tudom az "alap" (szerkesztés nélküli) képek gyűjtőhelye, szerintem a szerkesztés nem lesz engedélyezve.
Kérdés, hogy a vágás,vagya kiegyenesítés minek számít.

A Fototrenden ez olvasható a feltőlthető képekkel kapcsolatban.
"A Fototrend a módosítatlan képek bemutatását tűzte ki célul. Ezért különböző képszerkesztő programokkal szerkesztett fotók nem játszanak, ami a telefon kamerájából, a fotózás során elérhető eszköztárral létrehozható, az érvényes. "

Hogy konkrétan a versenyben mit lehet,és mit nem, az engem is érdekel.

(#14) Fryskitt válasza BalanceR (#1) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Jobban teljesítenek... haha. De lehet, hogy csak a Huawei csúszik a legújabb kém firmware kiadásával. Azért kell várni.

Amúgy pedig a telefonon belüli szerkesztéssel mi a helyzet? Tuti, hogy sokan megteszik, akár tilos, akár nem.

[ Szerkesztve ]

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#15) modulus

modulus
(fanatikus tag)

Jött ma késő délután email a Huawei-től, hogy küldik nekem is a nyereményt elvileg ma. :F

Itthon voltunk, nem jött. Meg semmilyen értesítés sem a futártól vagy bárhonnan, hogy figyelj már ekkor és ekkor szállítanánk, legyél már majd otthon. A szállítást megelőzően, hogy rá tudjunk készülni. Így lenne értelemszerű. Szerintem.
Nem utólag, hogy ja ma lehet vitték. Vagy ja már 2x megpróbálták kiszállítani, ja nem tudtad, buktad a nyereményt. :N

(#16) Fryskitt válasza modulus (#15) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Még van 20 percük.... :Y

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#17) BalanceR válasza modulus (#15) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Ne aggódj, nekem még egy mail, egy telefon sem volt... Majd lesz... Vagy nem... :DDD

(#18) Fryskitt

Fryskitt
(PH! addikt)

Na mik a hírek az elmaradt díjak kapcsán?

(#19) BalanceR válasza Fryskitt (#18) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Részemről várakozás... -Mi márt tehetnék? :DDD
Vagy egy postása, vagy futárra, vagy egy telefonra, hogy "Hé haver mikor vagy otthon..."
De eddig semmi. :F

(#20) modulus

modulus
(fanatikus tag)

Megjött a készülék végre.
Majdnem kihasználták a 3 hónap határidőt. :D

(#21) BalanceR válasza modulus (#20) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Itt még mindig semmi :F ....

(#22) BalanceR válasza BalanceR (#21) üzenetére

BalanceR
(PH! addikt)

Viszont Ma... :C
Jelentem ide is elért a Huawei mikulás :R

(#23) Bog válasza BalanceR (#22) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

:C yee, végre!
A most futó játék nyertesei a Veletechen megkapják a cuccot.

(#24) Ricardo válasza Bog (#23) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Ha olyan személy a nyertes aki nem tud menni Veletechre? Annak kipostázzátok?

(#25) Bog válasza Ricardo (#24) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Nyilván megoldjuk ;)
De mivel a legjobb képeket keretezve kiállítjuk, ezért érdemes feljönni, hogy haza lehessen vinni, azoknak a postázását nem vállalja a Huawei.
Plusz minden olyan pályázó, akinek a képét kinyomtatjuk kap egy free belépőt ;)

(#26) riicsii123

riicsii123
(újonc)

Tetszik ez a téma osztás gondolo megint úgy lesz mint az ünnepi fenyeknel . Ott is sikerült mindenféle kutyás, parlamentes teljesen az ünnepi fények témába vágó képeknek a legjobbak közé kerulni

Szabó Richárd

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.