Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d.salvatore

    tag

    Én nem tudom, de 1 hónapja van fehér iPhone 5-öm, és se kopás se képvibrálás, se kamera beégés nyomai egyszer sem voltak...egyszóval kifogástalan a készülék. Bár ahogy hallottam csak a fekete verzióknál volt jelen ez a kopás, és azonnal cserélték, ha az eladói boltban felnyitva már úgy volt. Az, hogy most csináljanak egy 5"S" -t szerintem értelmetlen, mert minden úgy hasít ezen is , hogy nem lesz mi kihasználja a nagyobb HW-t. Szal nem látom értelmét cserére, inkább megvárom az iPhone 6 ot :)
    A design része meg persze majdhogynem ugyanaz, de személyem szerint tökéletessen néz ki, nekem irtózatossan tetszik, sőt még maga a 4 is nagyon szép. Egyszerű és nagyon stílusos, akinek nem tetszik, az válogathat a sok andronál vagy WP nél.
    Volt szerencsém 2 hónapig Galaxy S3 ast használni, míg kinem jött az 5, hát designera nagyon szép Ő is, meg gyors is, de azért visszanem cserélném semmi pénzért :)
    Végszóra, nem vagyok Applefan, de mint külső-belső magával ragadott, és számomra tökéletes, nem tudnak jelenleg gyártani olyan készüléket, amire becserélném :)

    Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

Új hozzászólás Aktív témák