Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Supersol #110 üzenetére

    én végig a kijelzőről beszélek!!!!

    Ja, hogy a feature listát bekeretezteted és kirakod a falra nézegetni? Nem szóltam semmit.

    Mit ér a kijelző, ha nincs értelmes cél, amire használhatnád??

    Minek vegyek Ipadot ha Samsungot használok telefonból....hogy semmi ne legyen kompatibilis???

    Mint írtam, én is Samsungot használok telefonból (Note 2) és el kell, hogy keserítselek, semmi problémát nem okoz, hogy iPad-et használok tabletnek mellette :)
    Azt azért még el kell mondanom, hogy én is tettem kitérőt, az első tabletem egy első generációs iPad volt, utána egy Galaxy Tab 10.1, majd egy Nexus 7. De saját tapasztalatom az, hogy az Android tabletes használatra nem kényelmes, ha a gyári alkalmazásokon túl gondolkodik az ember. A felmerülő anomáliák is csak Androidon léteznek (2-3 hetente újra kell indítani egy droidot, mert lassul, vagy "érdekes" dolgokat művel, iOS-en ha fél év használat után sem indítod újra, akkor sincs probléma). Mondom, ez saját tapasztalat.

    Valszeg azért vettem mert szeretném nagyobb méretben nézni a letőltéseimet

    Ha itt filmekre gondolsz, akkor sem értem mit írsz.
    Én inkább TV-n, vagy monitoron nézem ezeket, mert a tablet erre kicsi (a Note 10.1 is).
    Ha másra, akkor azt fejtsd ki jobban, mert így nem sok értelme van.

    munkahelyemnek szerkesztek oldalakat,....gondolom azt senki nem mondhatja,hogy ebben jobb az Ipad

    Gondolom weboldalt szerkeszteni nem tableten akarsz (bár iOS-re erre is van működő megoldás [link] ), megnézni, megrendelőnek bemutatni meg lényegesen jobb az iPad az értelmesebb képaránya miatt (szintén saját tapasztalat).

    Mégegyszer mondom a kijelzőről írtam végig!

    Azért az ilyen kijelentésekkel várjunk meg még egy Displaymate tesztet, az iPadek kijelzője eddig mindig leverte a teljes mezőnyt és az új készülékek kijelzőjét még te sem láttad szerintem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák