Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    A dizájnváltásról annyit hogy amit beharangoztak pletykát (Xperia Z-re hajazó csak fehér gombal) az a GS4 prototipus elfedő dizája volt (Veletech-en a saját kezembe fogtam)
    Tehát nyugodtan el lehet felejteni a dzájnváltást csak az egyik külföldi oldal lehozta mint kattintásszámnövelő cikk a többi meg egyből átvette.
    Egyértelmű hogy a GS4 dizájnára fog épülni a NOTE 3 és szerintem a készülékméret sem fog nőni hanedm eljátszák ugyanazt mint a GSIII/4 esetében hogy a kávát csökkentik le. Én amikor itthon fotoprogival elkezdtem nagyítani a NOTE II kijelzőjét kiváncsiságból akkor mindenféle sarok kiszélesítés nélkül is 5%-al tudtam növelni a kijelző méretét ami 5,8 colnak felel meg tehát a Samsung kis dizájntrükközéssel simán megoldja hogy az 5,9 colos kijelző elférjen a NOTE II hosszába és szélességébe.
    Amúgy meg várhatóan 3600 körüli akksit kap, a Soc az stimmel, szerintem csak 2,5 giga ram-ot, az új androidot amit májusba bejelentenek, ceruzát persze és a GS4 szoftveres extráit megfejelve megint némi szoftveres extrával (mint pl a NOTE II esetében a multiwindow volt) meg pár kifejezetten ceruzára kitalált extra szoftverköritéssel.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák