Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    A ROG I-II tulajokat kérdezném. Milyen gyakran érkezik (érkezett!?) frissítés a készülékükre?
    A biztonsági frissítés melyik hónapnál tart? Az android 11et megkapja majd a ROG II?

    Csak mert korábban volt ASUS telefonom (PadFone2) és ezen a fronton, nem volt élen a cég.
    Ez változott valamelyest? Mer amúgy kifejezetten tetszik a Strix kiadás. A mostani árazásokat tekintve már - már jó vételnek tűnik. Ezt is megértük.
    Számomra a kamera nem igazán fontos egy mobilban, nem ezzel a készülékkel fogok neki kezdeni az asztro fotózásnak.
    A kijelző, a hang, az öt mikrofon, a nagy telep, de még az Air Trigger is hasznos tud lenni a hétköznapokban. A "néhány" gémer funkció csak hab a tortán. Candy Crush-re elég lesz. Hogy nem zavar bele semmi kijelzőbe, az is óriási pozitívum nálam.
    A One + 8 pro volt az eddig befutó. Ott pont a terméktámogatás az ami erősebb. Persze ehhez mélyebben is a zsebbe kéne nyúlni... mondjuk valamit valamiért, de ha ehhez csak részben sikerült felnőnie (itthon) az ASUS- nak az eltelt évek alatt, ez a verseny nálam eldőlt.

    [ Szerkesztve ]

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz allergia #18 üzenetére

    Köszönöm!
    Ezt szomorúan olvasom. Tudom hogy nincs kompromisszum nélküli telefon. A kérdés sokszor csak az, ki mivel tud/hajlandó együtt élni.
    Android 2.3 óta (Samsung Galaxy S1) követem figyelemmel a platforomot. kb3 évente szoktam váltani. Akkor veszek egy csúcs közeli készüléket. A Mate9 amit használok nem mai darab (2016 nov.) de még ő is 2020 májusi biztonsági frissítésen áll. Két fő verziót adott a Huawei... ezek szerint elvoltam kényeztetve.
    Még kutakodok egy kicsit. Azt láttam hogy a ROG II Márc.-Ápr. kapta meg az android 10et! Nem akartam elhinni. De látom ez tény. A jelek szerint nem változott az ASUS hozzáállása. Ha kijön majd jövőre a ROG IV , a régi tulajok parkoló pályára kerülnek? Hasonlót már megtapasztaltam a cégtől.
    Réteg telefon lévén, nem nagy a közösségi támogatása, tehát ha megunnám a cég tökölését lehetne keresni valami CFW-t. Az XDA-t elnézve nem nagyon van választék. Még 20on évesen szívesen molyoltam ilyesmikkel, mára inkább szeretem "csak" használni az eszközt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák