Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moha21

    addikt

    válasz Teasüti #42 üzenetére

    Igen, az emberek többsége valóban 5 méteres belmagasságú épületben él ahova ésszerű 5 db 100 W-os hagyományos izzót tenni olyan fogyasztással ami napi 3 óra használat mellett annyi áramot fogyaszt, mint egy 1,5kW-os fűtőtest egy óra alatt... Ehelyett tényleg veszteséges betenni 5 x 1000 Ft-ért kompakt fénycsövet ( ennyi az ára [link].

    Mondjuk 10 db már 1kW-ot fogyaszt óránként, arról nem beszélve, hogy milyen hamar tönkremegy.

    "Hol van még a lakás többi helyisége? Rendszeresen mentek el benne az energiatakarékosok, elég ritka volt, mikor mind az 5 működött egy időben. "

    Szerintem te álomország tündérpartjáról szeded az információidat kb. Mivel én százszámra cserélem a fényforrásokat lehet kicsit másként látom a dolgot.

    "Most akkor a fényképészek meg mondhatnák rá, hogy retek az összes, mert a színspektrum egy kis részén sugároznak "

    Igen kis terület, ennyi erővel az UV-C Germicid lámpákról is beszélhetnénk...

    "(#39) moha21
    Pontosítottam zárójelben. Azért fizetek, amit az mér. Ennél nem kell pontosabb."

    Igen azért fizetsz, de ettől az még messze nem pontos, vannak akiknek a nagyobb pontosság szükséges.

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Új hozzászólás Aktív témák