Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    (Kifutottam 15 min szerkeszthetőségből, de sebaj.) :D

    Ha valakinek van ultrahangos tisztítója az elektromos fogkefe fejet azzal lehet igazán jól megtisztítani pont jól belefér, újjá lehet vele teljesen varázsolni. (Nyilván akkor érdemes ha sörték nincsenek elhajolva épek még.) Idővel a fogkrém bele ragad a fej belső tengelyébe is ahol gyengíthetik a fej mozgását meg a baktériumok is el tudnak jobban szaporodni.

    + Elektromos fogkefénél én mindig leveszem a fejet fogmosás után és külön kívül belül átöblítem a fogmosó fejet és persze a fő egységet is amit utána áttörlök kicsit. Így még kevésbé fog fogkrém - maradékos lenni.
    És fertőtleníteni sem árt időnként (főleg a fejet) bár én ultrahangos tisztítás alkalmával szoktam általában ami kb. Havonta szokott megesni.

    (#85) Pityu. De mint korábban írtam nincs üzemben nálam jelenleg, lévén a csöve megtört bár múlt-kor próbáltam javítani, de lényegében ott lehet eltörni könnyedén a spirál csövét ahol akarom. Teljesen elöregedett. Valami szilikon csőre kellene kicserélnem az egészet az biztos jól bírná. Szétszedni mint egy elektromos fogkefét olyan "egyszerűnek" tűnik. Nem tudom hol kezdjek neki.[?] (OralB a zuhany is nálam)

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák