Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Bog #9 üzenetére

    Két dolgot tudok elképzelni. Az egyik, hogy a friss szériában variáltak a Bluetooth-on valamit akár hardveres, akár szoftveres vonalon, és mivel én Charge 3-at használok, az még másképp kapcsolódik. A másik ötletem, hogy volt fent a telefonokon más viselhető eszközhöz tartozó kliens, vagy bármi egyéb applikáció, amivel összeakadhat. Ha ennyire ótvar lenne, mint aminek leírtátok, tele lenne a net vele, eléggé ismert brand ahhoz, hogy felkapja a szaksajtó. Tévedés ne essék, nem védem a márkát, csak nem értem a felsorolt hibákat, mert alapesetben nincs gond a gyártó termékeivel, ilyen alapvető különösen nem. Kivéve talán az Aria 1-et, aminél lázadtak a felhasználók a gyártó fórumán, többek között én magam is.

    Az új kliens programot, vagy a régit használtátok? Nemrégiben kínálta fel, hogy kipróbálhatom az újat, bár ez lehet, hogy csak UI felvarrás, és a lényegi kódban nem változott semmi.

    Direkt nem mondom, hogy elfogult a szerző, vagy épp fizetett anti-promót láthatunk, bár azóta, amióta a OnePlus 7 Pro kapcsán az ominózus cikkíró le merte írni, hogy nem lát lényegi különbséget a 60 Hz és a 90 Hz között, én már bármit el tudok képzelni...

    A xiaomi karperecet éltetőknek annyit azért üzennék, hogy nem minden az ár. Érdemes megnézni, hogy mennyit ér az alváskövetés hatékonysága egy Fitbit, vagy egy XIAOMI esetén. A kijelzők, akkumulátorok tartóssága, a szenzorok pontossága is megérne egy misét, a 3 évvel ezelőtt, a megjelenésekor vásárolt Fitbit Charge 2 például még mindig üzemel hibátlanul. Említhetném még a szoftveres hátteret is, ami eléggé ad hoc egyéb tekintetben is a XIAOMI eszközök terén (nem kell a flame, 10+ XIAOMI cuccom van napi használatban, nem kell bemutatni a gyártót). Az árban azt is megfizeted, hogy a gyártó gyakorlatilag mind a mai napig támogatja az első (Fitbit One) trackert is, mégpedig ingyen, így aki azt megvette, úgy 6-7 éve használhatja már a kapcsolódó szolgáltatást. A legtöbb esetben ennyi idő elteltével már mem, vagy csak korlátozott funkciókkal működnek tovább ezek a filléres kiegészítők Majd nézzük meg az olcsó konkurenseket, hol lesz a terméktámogatásuk akár csak három év múlva...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák